Германска двойка изчезва, изоставя трите си деца в Италия

https://blitz.bg/svyat/germanska-dvoyka-izchezva-izostavya-trite-si-deca-v-italiya_news45342.html Blitz.bg

Властите в Италия са започнали издирване на германска двойка, изчезнала безследно, след като е изоставила трите си деца в ресторант. Казали им, че отиват да пушат, предаде АФП.


Двамата били видени за последно да си поръчват пица в ресторант в северния град Аосте в неделя вечерта заедно с децата, които са на възраст 8 месеца, 2 и 4 години, заяви представител на местните власти. Автомобилът на семейната двойка е бил изоставен пред ресторанта. "Активно издирваме родителите, които е възможно все още да са в Италия", каза той. Местните социални служби са поели грижи за децата. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай