Германски актьор обичал “Баба Яга”

https://blitz.bg/svyat/germanski-aktyor-obichal-baba-yaga_news16667.html Blitz.bg

40-годипният германски актьор Юрген Фогел е обичал като дете руската вещица “Баба Яга”.

“Често наблюдавах по държавната телевизия на ГДР филми с вещицата. Харесвах и много приказки от Русия и Чехия”, заяви пред ДПА Фогел по време на младежки филмов фестивал в Хамбург. Първият филм, който той е гледал в киното е “Бамби”. Той е бил много травматизиращ за него, след като е плакал по време на целия филм. “Никога повече не бих го гледал. Може би тогава съм много млад”, казва още Фогел. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай