Губернаторът на Илинойс: Не съм направил нищо незаконно

https://blitz.bg/svyat/gubernatorat-na-ilinoys-ne-sam-napravil-nishto-nezakonno_news27877.html Blitz.bg

Губернаторът на щата Илинойс Род Благоевич заяви, че не е се е опитвал да продаде мястото в сената на избрания за президент Барак Обама и ще се бори да запази поста си.

„Тук съм, за да ви заявя, че не съм направил нищо незаконно, че възнамерявам да остана на поста и ще се боря срещу това”, каза Благоевич на брифинг, без да отговаря на журналистически въпроси. /АФП

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай