Губернаторът на Ню Йорк иска данък за притежание на iPod

https://blitz.bg/svyat/gubernatorat-na-nyu-york-iska-danak-za-pritezhanie-na-ipod_news27589.html Blitz.bg

Губернаторът на Ню Йорк Дейвид Патерсън иска да въведе нов данък, за да бъде запълнена финансовата дупката в домакинствата от 15,4 млрд. долара.

С планувания данък за iPod ще бъдат обложени всички дигитални уреди, пише "New York Daily News". В това число влизат и електронните книги и музиката, която се сваля от интернет. В момента в щатовете Аризона, Ню Мексико и Вашингтон има въведен такъв данък. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай