Харисън Форд отиде до дома си в горящия Ел Ей и все едно влак го удари ВИДЕО

Връщайки се до колата си, актьорът изглежда видимо покрусен и натъжен

https://blitz.bg/svyat/harisan-ford-otide-do-doma-si-v-goryashtiya-el-ey-i-vse-edno-vlak-go-udari-video_news1060436.html Blitz.bg

Американският актьор Харисън Форд беше заснет в отчайващ вид в Лос Анджелис, на фона на пожарите, които изпепелиха домовете на хиляди хора, сред които и много знаменитости.

Звездата беше забелязан да се придвижва с помощта на местни полицаи до дома си в "Брентууд", за да провери дали не е пострадал от пожарите.

И къщата, в която умря Матю Пери, е унищожена от пламъците в Лос Анджелис

82-годишният Форд е заснет, след като е паркирал в квартала докато говори с полицаите. След това е ескортиран от кола на полицията на Лос Анджелис до имота си, който е на стойност 20 млн. долара, съобщава „Дейли Експрес“.

Връщайки се до колата си, актьорът изглежда видимо покрусен и натъжен. Той разговаря със съседите си, които чакат да разберат какво се случва. Докато проверява дома си, Харисън не носи никаква предпазна екипировка.

Страшно е: ВИДЕО от сателит показва как гори Калифорния

Към момента не е известно в какво състояние е имотът му. Районът на „Брентууд“ беше евакуиран заради продължаващия пожар в „Пасифик Палисейдс“. Над 1000 къщи там са изпепелени до основи.

 

Превод и редакция: БЛИЦ 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ! 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай