Най-лошото от икономическата криза, която е обхванала света, е “зад нас”, заяви канадският премиер Стивън Харпър днес при закриването на разговорите на Г-20 в Лондон
“Мисля, че най-лошите аспекти на нестабилността са зад нас”, заяви Харпър и добави “Виждаме някакво ниво на стабилност”. “Стабилността обаче е нещо различно от възстановяването”, посочи Харпър, коментирайки нарастващото ниво на загуба на работни места. /АФП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.