![]()
Борис Милошевич
Вицепремиерът, който отговаря за човешките права и социалните въпроси, се чувства добре и симптомите му са леки.
"Той ще остане в изолация и ще изпълнява служебните си задължения от вкъщи, спазвайки препоръките на лекарите и епидемиолозите", съобщи правителството.
Борис Милошевич е ваксиниран с ваксината на "Пфайзер", като е получил и втората доза на 4 февруари.
Хърватското правителство напомня, че нито една ваксина, включително и тези срещу COVID-19, не осигурява 100-процентова защита срещу възможно заразяване.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.