Хърватски вицепремиер си сложи 2 дози на "Пфайзер" и пипна К-19

​​​​​​​Хърватското правителство напомня, че нито една ваксина, включително и тези срещу COVID-19, не осигурява 100% защита срещу възможно заразяване

https://blitz.bg/svyat/harvatski-vicepremier-si-slozhi-2-dozi-na-pfayzer-i-pipna-k-19_news813933.html Blitz.bg
Хърватският вицепремиер Борис Милошевич е дал в събота положителен резултат на тест за коронавирус, след като по-рано през деня е имал симптоми на COVID-19. Това съобщава агенция Хина.


Борис Милошевич

Вицепремиерът, който отговаря за човешките права и социалните въпроси, се чувства добре и симптомите му са леки.

"Той ще остане в изолация и ще изпълнява служебните си задължения от вкъщи, спазвайки препоръките на лекарите и епидемиолозите", съобщи правителството.

Борис Милошевич е ваксиниран с ваксината на "Пфайзер", като е получил и втората доза на 4 февруари.

Хърватското правителство напомня, че нито една ваксина, включително и тези срещу COVID-19, не осигурява 100-процентова защита срещу възможно заразяване.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай