45-годишна холандка от град Бунсхотен роди във вторник 19-тото си дете, съобщи местна радиостанция.
Жената и детето се чувстват добре. Няма да е чудно, ако заедно с мъжа си, седемте синове и дванадесетте си дъщери тя е член на най-голямото холандско семейство. “Юнак е тази жена. За подобно постижение трябва да имаш наистина здрав организъм. Не всички жени ще успеят да го направят”, каза акушерката, помагала при раждането. Семейство Кулевейн са вярващи и следват библейския принцип, че всяко дете е желано. В общината на Бунсхотен вече няколко пътти се наложило в книгата за регистриране на браковете и останалите събития в семейството да добавят страници за Кулевейн, тъй като първоначално там имало място за записване само на 6 деца. /РИА "Новости"
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.