Износът на руски газ е намалял с 53%

https://blitz.bg/svyat/iznosat-na-ruski-gaz-e-namalyal-s-53_news50469.html Blitz.bg

Износът на природен газ от Русия за периода януари-април 2009 година е намалял с над 53% в сравнение с аналогичния период на миналата година, предаде радио “Ехото на Москва”.


Обемът на износа за посочения период през тази година е бил 35,2 млрд. куб. м. Данните са на министерството на икономическото развитие. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай