Изписаха Цвангирай от болницата

https://blitz.bg/svyat/izpisaha-cvangiray-ot-bolnicata_news38732.html Blitz.bg

Премиерът на Зимбабве Морган Цвангирай, който претърпя тежка катастрофа, при която почина съпругата му, е бил изписан от болницата.

От АФП съобщават, че 57-годишният Цвангирай е напуснал клиниката в столицата Хараре, след като бе приет само ден по-рано с множество рани. Автомобилът на политика се блъснал с камион в петък. При инцидента загина и жената на Цвангирай Сюзън. Причините за катастрофата все още не са изяснени. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай