Кание Уест за Тръмп: Той е мой брат! И двамата имаме енергията на дракони (СНИМКИ)

https://blitz.bg/svyat/kanie-uest-za-tramp-toy-e-moy-brat-i-dvamata-imame-energiyata-na-drakoni-snimki_news596274.html Blitz.bg
Рапърът Кание Уест засвидетелства подкрепата си за Доналд Тръмп в Twitter, което много зарадва американския президент.
 
"Вие може да не сте съгласни с Тръмп, но тълпата не може да ме застави да не го обичам“, написа музикантът. „Ние и двамата притежаваме енергията на дракони. Той е мой брат!"
Кание Уест довери, че обича всички хора, въпреки че понякога не е съгласен с това, което правят отделните индивиди.

"Това ни прави личности. Ние имаме право на независимо мислене!". Музикантът публикува снимка, на която показва подписаната от Тръмп бейзболна шапка с лозунга на президентската му кампания "Да направим отново Америка велика!".

Президентът на САЩ благодари на рапъра за подкрепата.

"Благодаря ти Кание, това е много яко!", написа Тръмп, като препрати поста на Уест на своята страница в Twitter.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай