Кардам Сакскобургготски вече си е у дома четири месеца след претърпяната катастрофа, заяви в интервю за испанското сп. “Ола” съпругата му Мириам Унгрия.
Лекари са непрекъснато около леглото на най-големият син на лидера на НДСВ Симеон Сакскобургготски. Кардам катастрофира тежко заедно със съпругата си на 15 август край испанската столица Мадрид. Той загуби няколко пръста от ръцете си, припомня вестник “24 часа“. Кардам вече е в будна кома и според медиите се опитва да общува чрез гримаси и нечленоразделни звуци. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.