Кървав шок в Русия! Жена си взе бутилка водка от магазина, а после...

https://blitz.bg/svyat/karvav-shok-v-rusiya-zhena-si-vze-butilka-vodka-ot-magazina-a-posle_news575999.html Blitz.bg

Жена от руския град Митишчи, близо до Москва, се самоуби до щанда за колбаси на един от местните магазини.

Според разследването трагедията е настъпила на 31 януари вечерта.

Жената взела бутилка водка от магазина, отишла до щанда за колбаси и сложила край на живота си.

В момента се изясняват причините и обстоятелствата за случилото се, пише Life.ru.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай