Кървав ужас: 6-годишно дете загина в увеселителен парк

Точната причина за инцидента все още не е изяснена

https://blitz.bg/svyat/karvav-uzhas-6-godishno-dete-zagina-v-uveselitelen-park_news838862.html Blitz.bg

6-годишно момиче почина след наранявания от увеселително съоръжение в парка Гленууд Спрингс в Колорадо, съобщават от офиса на местния съдебен лекар, предаде CNN, цитирано от bg-voice.

Детето, което е от Колорадо Спринг е почивало със своето семейство в Неделя, се посочва още в съобщението.

Съоръжението, на което е станал инцидента се казва „Спускане в обладаната от духове мина“, като част от маршрута му преминава под земята. По време на спускането посетителите чуват различни призрачни и страшни истории от отминалите времена, пише още CNN.

По първоначални данни точната причина за инцидента все още не е изяснена, като за тази седмица е предвидена аутопсия. Случаят се разследва от местния шериф, както и от самия съдебен лекар.

В някои от съоръженията в парка има изисквания за възраст и височина на посетителите, допълват от CNN.

Ясно е, че веднага след инцидента служителите на увеселителния парк са започнали да оказват първа помощ на детето, но то така и не е дошло в съзнание до пристигането на медицинските екипи.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай