Севернокорейският лидер Ким Чен Ун присъства на церемонията по завършването на Центъра за отдих на работниците в окръг Кьонсон.
Той е разказал как е посетил курорта преди няколко години и е бил недоволен от общото състояние и нехигиеничните условия в него.
Тогава Ким Чен Ун заяви, че съоръженията са мръсни и миришат по-лошо от „аквариум в рибна ферма“. През юли 2018 г. той нареди мястото да бъде превърнато във „всеобхватен център за културни, развлекателни и здравни услуги“. Сега, оценявайки резултатите от работата, лидерът се чувства горд.
Ким Чен Ун лично посети жените и мъжете, релаксиращи в банята. Широката усмивка на лидера говори сама за себе си.
Превод и редакция: БЛИЦ