Клинт Ийстууд ще играе расист в новия си филм

https://blitz.bg/svyat/klint-iystuud-shte-igrae-rasist-v-noviya-si-film_news18600.html Blitz.bg

В следващия си филм “Гран Торино” носителят на Оскар Клинт Ийстууд, който е на 78 години, отново ще вземе роля, като този път ще играе расист.

“Когато човек предмине 70-те години, може да си позволи да прави всичко”, обосновава решението си успешния режисьор и известен още като “Мръсния Хари” артист от едноименния филм. В “Гран Торино” ще става въпрос за ветеран расист от войната в Корея, а в негово съседство ще се нанесе корейско семейство. Филмът ще се появи по американските кина едва по Коледа 2009 година. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай