КНДР отново обяви администрацията на американския президент Барак Обама за враждебно настроена и отбеляза, че политиката й не се отличава от тази на Джордж Буш-младши.
“В политиката на САЩ няма никакви промени. Нашата армия и народът ни са готови за битка при всякаква атака от страна на САЩ”, се посочва в съобщение на севернокорейската държавна информационна агенция “ЦТАК”. /Ройтерс
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.