"Крайслер" уволнява 25% от "белите якички"

https://blitz.bg/svyat/kraysler-uvolnyava-25-ot-belite-yakichki_news20016.html Blitz.bg

Компанията "Крайслер" ще уволни през ноември 25% от мениджърите, съобщава американското списание "Уолстрийт Джърнъл".

В писмо до служителите главният изпълнителен директор на компанията Робърт Нардъли отбелязва, че уволненията са нужни на фона на забавянето на темповете на икономическия растеж и затягането на условията на кредитиране, които от своя страна се отразяват негативно върху продажбите на автомобили. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай