Лидер на Съюза на десните сили в Омск в реанимация след арест

https://blitz.bg/svyat/lider-na-sayuza-na-desnite-sili-v-omsk-v-reanimaciya-sled-arest_news19007.html Blitz.bg

След като е бил арестуван в търговския комплекс “Панорама-център”, лидерът на Съюза на десните сили в Омск Владимир Ширшов се оказа в реанимацията на градската болница в Омск. Това се съобщава на сайта на Съюза на десните сили, предаде ГазетаРу.

Свидетели казаха, че болницата е препълнена от служители на правоохранителните органи. Там има над 50 униформени и цивилни. След като го арестували, служители на милицията откарали Ширшов в неизвестна посока, а на 16 октомври той е бил приет в реанимацията в кома, с хипертонична криза, с обширно двустранно белодробно възпаление, освен всички съпътстващи неговата инвалидност заболявания. Регистраторът в болницата твърди, че такъв болен в лечебното заведение няма. Съюзът на десните сили е изпратил жалби до Министерството на здравеопазването в Омска област и Министерството на здравеопазването на Русия. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай