Лидерът на босненските сърби влезе спешно в болница

След необходимата подготовка ще бъде извършена операция на хранопровода и стомаха му

https://blitz.bg/svyat/liderat-na-bosnenskite-sarbi-vleze-speshno-v-bolnica_news1054849.html Blitz.bg

Лидерът на босненската Република Сръбска Милорад Додик е прегледан в болница в Белград заради остри болки, след което е бил хоспитализиран, съобщи РТС.

Въз основа на първоначалната диагноза, след необходимата подготовка ще бъде извършена операция на хранопровода и стомаха на Додик. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай