Маккейн или Обама? Не, Маккейн или Осама!

https://blitz.bg/svyat/makkeyn-ili-obama-ne-makkeyn-ili-osama_news18047.html Blitz.bg

Стотици избиратели в окръг Ренслър на американския щат Ню Йорк получиха предварителни бюлетини, в които заради печатна грешка им се предлага да гласуват за Джон Маккейн и Барак ... Осама!

Фамилията на кандидата за президент от Демократическата партия е твърде близка по изписване до името на лидера на международната терористична организация “Ал Кайда” Осама бин Ладен. “Това е ужасна грешка, съжаляваме много и бихме искали да върнем времето назад, но това е невъзможно”, заявиха от ръководството на избирателната комисия в окръг Ренслър и изпратиха нови, поправени екземпляри от бюлетините на хората, получили онези с името на Барак Осама. /АП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай