Поп-дивата Марая Кери си мечтаеше да си купи най-скъпото имение в света и според слуховете изглежда бе готова да се раздели със зашеметяващата сума от 150 милиона долара.
Очевидно обаче рецесията я уплаши и вместо "Fleur de Lys", както се казва луксозния имот, звездата се сдоби с модерна къща в Бел Еър, известен като квартала на богатите, пише millionaire.bg. Новото имение на Марая струва значително по-малко - едва 7 милиона долара и преди време е принадлежало на самата Фара Фосет. Построено е през 1950 година и има 6 спални, 7 бани, огромен басейн и няколко кортове. Сравнението с Fleur de Lys обаче показва, че Марая, която се слави като една от най-капризните звезди в Холивуд, явно вече има по-скромни изисквания. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.