Мърдок планира платен достъп до електронните версии на вестниците си

https://blitz.bg/svyat/mardok-planira-platen-dostap-do-elektronnite-versii-na-vestnicite-si_news47481.html Blitz.bg

Медийният магнат Рупърт Мърдок планира до една година да направи достъпа до вестниците от групата му "Нюз Корпорейшън" платен, съобщава британският вестник "Гардиън", който не принадлежи на австралиеца.

На въпрос дали ползването на уебсайтовете на символни издания като ежедневника "Таймс", таблоида "Сън" и скандалният седмичник "Нюз ъф дъ Уърлд" може да се окаже платено в един момент Мърдок отговорил "Разглеждаме точно този вариант". Според магната "Нюз Корпорейшън" може да пристъпи към тазя мярка до 12 месеца. "Свършват дните на досега познатия интернет", добави той. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай