В германското градче Риеса (провинция Саксония) майка погуби 4-годишната си дъщеря и след това се самоуби, предаде ДПА.
Полицията потвърди, появилите се първо в медиите съобщения за бруталното убийство. Родителите на 43-годишната майка открили труповете на дъщеря си и внучката си в неделя вечер. Те намерили и предсмъртно писмо, детайлите от което не се разкриват.
Според прокуратурата в този случай не става въпрос за двойно самоубийство. Властите смятат, че майката първо е убила дъщеря си и след това е сложила край на живота си. На този етап не се споменават допълнителни подробности по случая. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.