След семейна разправия в немското градче Мьорс 35-годишен мъж убил живеещата отделно от него съпруга и избягал с 19-месечната си дъщеричка, съобщава ДПА.
Свидетели алармирали чак на сутринта на полицията за семейния скандал, който чули, съобщават следователи в Дуисбург. Дошлият полицейски патрул намерил трупа на 37-годишната жена в локва от кръв. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.