Медведев обяви ново начало в отношенията със САЩ

https://blitz.bg/svyat/medvedev-obyavi-novo-nachalo-v-otnosheniyata-sas-sasht_news55752.html Blitz.bg

Руският президент Дмитрий Медведев обяви ново начало във взаимоотношенията с Вашингтон, предаде ДПА.

"Нашите страни искат да продължат да работят заедно така, както подобава на две велики сили през 21 век", заяви шефът на Кремъл на съвместна пресконференция с американския президент Барак Обама, който е на посещение в Москва. Подписаното споразумение за бъдещо атомно разоръжаване показва, че Русия и САЩ са поели своята отговорност на велики сили. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай