Млад шофьор уби двама велосипедисти

https://blitz.bg/svyat/mlad-shofyor-ubi-dvama-velosipedisti_news57903.html Blitz.bg

При злополука между градчетата Гранцов и Рогентин в германската провинция Мекленбург-Форпомерн са били убити двама велосипедисти, предаде ДПА.

18-годишен шофьор на лек автомобил е забрал и двамата велосипедисти в насрещното платно на движението, съобщават от полицията в Нойбранденбург.

Единият от двамата велосипедисти, чиято самоличност все още не е установена, е загинал на място, докато 42-годишната жена, която е карала другият велосипед е била закарана първоначално в болница в Берлин с тежки наранявания, но впоследствие е починала от раните си. Все още се изясняват причините за тежкия инцидент. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай