Млада медицинска сестра се самоуби след нечовешка 12-часова смяна СНИМКИ

Тя сложила край на живота си в дома си в Манчестър, а тялото било открито от майка ѝ

https://blitz.bg/svyat/mlada-medicinska-sestra-se-samoubi-sled-nechoveshka-12-chasova-smyana-snimki_news710600.html Blitz.bg
Медицинска сестра от Великобритания се самоуби, след като не издържала на стреса на 12-часовите смени.
 
35-годишната Леона Годард искала да създаде семейство, но безкрайните часове и променливият график пречели сериозно на личния ѝ живот, съобщава „Сън“.

Лора разкри цялата истина за лекарите с тази СНИМКА

Въпреки че колегите ѝ я описват като забележителна, с времето Леона развила много ниско самочувствие и започнала да вярва, че не е достатъчно добра за работата си.
 


Шест месеца след като получила повишение в психиатричното отделение на болницата в Манчестър, където работела, сестрата била намерена обесена. Тя сложила край на живота си в дома си в Манчестър, а тялото било открито от майка ѝ.

В момента върви делото за смъртта и всички нейни близки разказват колко тежко ѝ било да се справя с постоянно нарастващия обем работа.
 
Приятелят ѝ сподели, че искала да създаде семейство и да има деца, но постоянно променящият се график я карал да мисли, че няма да бъде добра майка.

Превод и редакция: БЛИЦ 
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай