Повече от 12 000 последователи на Натали я засипаха с гневни послания, смятащи този пост за "нечувствителен", "един от най-лошите" и "нарцистичен". Един от потребителите написа: "Тези хора вероятно са по-доволни от живота си, въпреки че не преследват лайкове като останалите от нас."

Натали, която дошла тук от Стокхолм, се опита да се оправдае, твърдейки, че тя е просто погрешно разбрана. Но в крайна сметка решила напълно да изтрие поста си.
„Работих много усилено, за да спестя достатъчно пари за това пътуване. Разбирам, че моят статус може да бъде разбран погрешно поради социалния климат, в който живеем, и ако мога да се върна, бих формулирала идеята си по друг начин," написа тя.
Превод: БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.