Монтираха нова камера на “Хъбъл”

https://blitz.bg/svyat/montiraha-nova-kamera-na-habal_news48574.html Blitz.bg

Астронавтите от американската совалка “Атлантис” излязоха в открития космос и монтираха нова камера на космическия телескоп “Хъбъл”.

Очаква се демонтираната стара камера, която работеше в орбита от 1993 г., да бъде изложена в музей във Вашингтон. /Би Би Си
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай