Одеса е атакувана с балистична ракета от Крим, силен взрив отекна в града, съобщи кметът Генадий Труханов в приложението "Телеграм".
Тревога беше обявена в 20.14 часа, а три минути по-късно избухна силен взрив. Регионалните власти призовават гражданите да останат в бомбоубежищата до отбой на тревогата, пише БТА.
Местни канали в "Телеграм" съобщават за заплаха от атаката с дронове тази вечер. Заплахата е за Одеса, Черноморск и Южни от акваторията на Черно море.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.