Бижутериен магазин в Лондон бе ограбен от шестима мотористи, които задигнаха бижута на стойност 1 млн. паунда, съобщава "Би Би Си".
Името на магазина е "Mozafarian". Той се намира в престижния лондонски район Найтсбридж и бил обект на престъпната банда от няколко дни. След първоначалното нападение на 19 август собствениците подали жалба в полицията едва на 24 август.
По време на обира мотористите разбили витрината, след което взели от нея всички налични скъпоценности и избягали с моторите си. По предварителни данни най-скъпото бижу, което е било задигнато е било на стойност 500 000 паунда. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.