В болниците в молдовската столица Кишинев са постъпили над 100 души, пострадали по време на сблъсъците между силите за сигурност и демонстрантите в центъра на града, предаде Интерфакс.
Пострадали има както сред демонстрантите, така и сред служителите на правоохранителните органи. По-рано беше съобщено, че 400 полицаи са потърсили медицинска помощ. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.