В Китай са регистрирани 670 млн. пригежатели на мобилни телефони до края на месец март, като въвеждането на 3G мрежа е засилило интереса на потребителите, съобщават властите в страната, цитирани от държавната информационна агенция "Синхуа".
Броят на потребителите в азиатската страна расте с около 7,42 млн. души месечно. Въвеждането на мрежа от трето поколение позволява на собствениците на мобилни телефони да обменят данни по-бързо, да провеждат видеоразговори и да гледат телевизионни предавания. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.