Най-малко 15 загинали при взрив в Ирак

https://blitz.bg/svyat/nay-malko-15-zaginali-pri-vzriv-v-irak_news44685.html Blitz.bg

Терорист-самоубиец се взриви в северната част на страната. Загинали са най-малко 15 души, а други 40 са ранени, съобщи Ройтерс, като се позова на иракски военни.

Инцидентът е станал в иракската провинция Анбар. По думите на военни броят на жертвите може да нарасне. Други подробности не се съобщават.
Миналата седмица петима американски войници и двама иракски полицаи станаха жертва на терорист-самоубиец, който взриви кола-бомба в съвместна иракско-американска военна база в Мосул, посочва РИА “Новости”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай