Терорист-самоубиец се взриви в северната част на страната. Загинали са най-малко 15 души, а други 40 са ранени, съобщи Ройтерс, като се позова на иракски военни.
Инцидентът е станал в иракската провинция Анбар. По думите на военни броят на жертвите може да нарасне. Други подробности не се съобщават.
Миналата седмица петима американски войници и двама иракски полицаи станаха жертва на терорист-самоубиец, който взриви кола-бомба в съвместна иракско-американска военна база в Мосул, посочва РИА “Новости”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.