Норвегия заделя повече от 4,5 милиарда долара за МВФ

https://blitz.bg/svyat/norvegiya-zadelya-poveche-ot-45-miliarda-dolara-za-mvf_news41903.html Blitz.bg

Норвежкото правителство ще задели за Международния валутен фонд повече от 4,5 милиарда долара, предаде Газета.Ру.


Както съобщи министерстърът на финансите на Норвегия Кристин Халвонсен, парите ще бъдат предоставени като кредит на страни, пострадали от световната финансова криза. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай