Неизвестно лице хвърли в главното консулство на Гърция в Москва бутилка със запалителна смес, съобщи източник от органите на реда в руската столица, като уточни, че няма пострадали.
По думите на източника около 20,00 часа около гръцкото главно консулство в Москва се събрала група от 10-15 младежи. Един от тях хвърлил срещу сградата на консулството бутилка със запалителна смес. Тя била изгасена от служителите в дипломатическата мисия и охраната. След инцидента младежите се разбягали и нито един от тях не е задържан. Охраната на консулството отново е усилена, улицата пред него е блокирана от милиционерски патрули. Аналогичен инцидент стана вчера около 18,00 часа. /РИА “Новости”
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.