Правителството на Русия не планира да прави по-строги либералните правила за внос и износ на чужда валута, заяви премиерът на Русия Владимир Путин, отговаряйки на въпроси на руснаци в пряк ефир.
“Не се готвим по никакъв начин да ограничаваме либералните правила за внос и износ на валута, които въведохме от 1 юли 2007 г., когато преминахме към пълна либерализация на валутния пазар. Не възнамеряваме да отменяме тези правила”, каза Путин, цитиран от РИА “Новости”. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.