Обама е против легализирането на марихуаната

https://blitz.bg/svyat/obama-e-protiv-legaliziraneto-na-marihuanata_news41625.html Blitz.bg

Американският президент Барак Обама заяви по време на първата си онлайн-конференция в Белия дом, че не смята легализирането на марихуаната като добра стратегия в борбата с кризата.

Обама посочи, че сред най-популярните въпроси, които му се задават, е дали легализирането на марихуаната би помогнало в борбата с рецесията. “Не зная какво говори това за онлайн-аудиторията”, пошегува се американският президент. /АП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай