Новоизбраният президент на САЩ Барак Обама няма да нарушава забраната за пушене в Белия дом, когато встъпи в длъжност, заяви самият той днес в интервю за американската телевизия “Ен Би Си”.
“Няма да видите никакво нарушение на правилата в Белия дом”, заяви Обама. Той отдавна се опитва да спре цигарите, но все още не е успял да се пребори с пристрастеността си към тях. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.