Обама очаква положителен отговор от Иран до края на годината

https://blitz.bg/svyat/obama-ochakva-polozhitelen-otgovor-ot-iran-do-kraya-na-godinata_news49187.html Blitz.bg

Американският президент Барак обама се надява, че до края на годината САЩ ще видят напредък в преговорите с Иран за ядрената му програма.

Същевременно Обама заяви, че не смята за необходимо да ускорява дипломатическия процес с някакви изкуствени срокове, макар да добави, че “не смятаме да провеждаме безкрайни преговори”. Американският президент направи изявленията след срещата си днес с израелския премиер Бенямин Нетаняху. /Би Би Си
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай