Обама разговаря с американските астронавти в космоса

https://blitz.bg/svyat/obama-razgovarya-s-amerikanskite-astronavti-v-kosmosa_news49518.html Blitz.bg

Президентът на САЩ Барак Обама е разговаря чрез сателитен телефона с американските космонавти, които в момента ремонтират телескопа "Хабъл" в космоса.

Аудиозаписът на разговора между Обама и астронавтите е качен на официалния сайт на НАСА. Една от темите, които 44-ият държавен глава на САЩ е обсъдил със събеседниците си е назначаването на нов шеф на НАСА. “Не мога да разкрия подробности, но трябва да знаете, че в най-скоро време ще имате нов шеф", казал Обама на астронавтите. "Гордея се с вас!", допълнил още чернокожият президент. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай