Обарха дома на Моника Белучи в Париж

https://blitz.bg/svyat/obarha-doma-na-monika-beluchi-v-parizh_news50279.html Blitz.bg

Скъпоценности на сума 80 000 евро са откраднати от парижкия дом на Венсан Касел и Моника Белучи, съобщава днес официалният уебсайт на френското издание "Нувел обсерватьор".

Освен скъпоценностите е изчезнал и паспортът на актрисата. Крадците проникнали в дома през терасата в неделя вечерта. Кражбата е извършена, докато Белучи и Касел са на кинофестивала в кан. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай