Общо 22 са жертвите на свинския грип в Мексико

https://blitz.bg/svyat/obshto-22-sa-zhertvite-na-svinskiya-grip-v-meksiko_news46980.html Blitz.bg

Бройката на смъртните случай в Мексико заради смъртоносния вирус H1N1 достигна 22-ма души, съобщи здравният министър на страната Хосе Анхел Кордова.

“Съгласно последните данни, с които разполагаме, официално заразени с вируса H1N1 са 578 човека, от които 22-ма вече починаха”, заяви Кордова.

Само ден по-рано той официално обяви, че в страната има 487 случая на свински грип и 19 жертви и допълни, че се очаква отшумяване на смъртоносния вирус. /БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай