Медицинската сестра Кимбърли Сейнз бе обвинена в съзнателно инжектиране на дезинфекциращ разтвор в 10 пациенти, при което петима от тях починали от мъчителна смърт.
Престъпленията са извършени през април миналата година в американския щат Тексас. Сейнз успяла да работи като медицинска сестра едва 8 месеца, преди да бъде арестувана. /АП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.