Обвиняват медицинска сестра за убийство на петима пациенти в САЩ

https://blitz.bg/svyat/obvinyavat-medicinska-sestra-za-ubiystvo-na-petima-pacienti-v-sasht_news42684.html Blitz.bg

Медицинската сестра Кимбърли Сейнз бе обвинена в съзнателно инжектиране на дезинфекциращ разтвор в 10 пациенти, при което петима от тях починали от мъчителна смърт.

Престъпленията са извършени през април миналата година в американския щат Тексас. Сейнз успяла да работи като медицинска сестра едва 8 месеца, преди да бъде арестувана. /АП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай