Оклънд и Сидни посрещнаха Новата година

https://blitz.bg/svyat/okland-i-sidni-posreshtnaha-novata-godina_news29086.html Blitz.bg

Жителите на най-източния контитент на Земята Австралия посрещнаха вече Новата 2009 година. Добре дошла 2009 г. казаха в Оклънд, Нова Зеландия. Два часа по-късно това стана в Сидни. Рекордните- милион и половина души се събраха край емблематичните пристанище и опера на Сидни, за да кажат "Честита нова година, Австралия".

Светлинните ефекти и фойерверките на стойност милиони долари са най-зрелищните до сега в Австралия, отбелязват информационните агенции. /БЛИЦ


Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай