“Омар” отново стана в ураган в Атлантическия океан

https://blitz.bg/svyat/omar-otnovo-stana-v-uragan-v-atlanticheskiya-okean_news19081.html Blitz.bg

Тропическата буря “Омар” се превърна отново в ураган в Атлантическия океан, но не представлява заплаха, след като порази северните Карибски острови тази седмица.

Според американския Национален център за наблюдение на ураганите силата на ветровете на “Омар” е нараснала на 120 километра в час, които го прави ураган от първа степен по скалата на Сафир-Симпсън.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай