Оперираха перуанец заради осемдневна ерекция

https://blitz.bg/svyat/operiraha-peruanec-zaradi-osemdnevna-erekciya_news42710.html Blitz.bg

Перуански фермер беше подложен на операция, след като се оплака от жестоки болки след осемдневна ерекция.

"Пациентът пристигна в болницата с тежки болки поради ерекцията", заяви хирургът Нелсън Караско. 53-годишният фермер не е вземал сексуални стимуланти или алкохол. Въпреки това той е станал жертва на заболяването приапизъм, което се характеризира с постоянна ерекция, често дължаща се на съсирек в еректилната тъкан. Той е бил опериран в болницата на Сулана, на 1 000 км от Лима, но остава под наблюдение, докато се изяснят причините за състоянието му, за да не се върне към старото положение. /АФП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай