Още една жертва на новия грип в Канада

https://blitz.bg/svyat/oshte-edna-zhertva-na-noviya-grip-v-kanada_news50300.html Blitz.bg

Канадското министерство на здравеопазването потвърди смъртта на заразен с грипния вирус A/H1N1.

По данни на главния инспектор по здравеопазването в провинция Онтарио 44-годишен мъж, болен от новия грип, е починал в събота, 23 май. Лекари извършват експертиза, за да установят дали причината за смъртта е грипния вирус. Това е вторият случай на починал от грипа в Канада. /АП
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай