Властите в Мексико Сити днес обявиха, че се отменя режимът на извънредно положение, въведен в града на 23 април заради епидемията от грип от типа A/H1N1, съобщава испанската информационна агенция "EFE".
Мярката се взема заради намаляващия брой на случаите на заразяване с вируса. /БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.